KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13656274
nr 1365 6274
Maria Collisson
(f. 1968), Sverige
Akvarell, Gris. Signerad. Motivet: 44x28 cm
Maria Collisson, svensk bildkonstnär född i London 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:13:49
200 kr
300 kr
Maria Collisson
Läs mer om Maria Collisson